51292222 (41) 98+
واحد فروش

J1

تاریخچه

شرکت فرآورده های نسوز آذرشهاب تبریز در سال 1374 توسط آقای مهندس حسن صدیقی و همراهی آقای مهندس قاسمی در زمینه تولید فرآورده های نسوز تاسیس گردید. شرکت پس از خریداری زمینی به مساحت 10 هکتار در جاده تبریز – آذرشهر راه اندازی  و به بهره برداری رسید.

این شرکت با تمرکز خاص بر بهبود مستمر کیفیت تولید در کوتاه زمان توانست استاندارد IMS  را از شرکت BRSM دریافت نماید. در حال حاضر شرکت با بیش 150 نوع محصول با کیفیت در گروه های آجر ، جرم  ، سیمان ، بتن ، ملات و عایق نسوز در زمره تولید کنندگان برتر منطقه می باشد.

پیام مدیر عامل

توسعه و آبادانی سرزمین عزیزمان و رفاه و آرامش فرزندان ایران زمین آرمان و آرزوی همیشگی ماست. بدون تردید فعالیتهای تولیدی بعنوان محور و زیربنای تمام فعالیتهای اقتصادی نقشی بی بدیل در توسعه همه جانبه حیات فردی و اجتماعی آحاد جامعه دارد.

شرکت فرآورده‌های نسوز آذرشهاب که حاصل چند دهه تلاش هوشمندانه تیم حرفه‌ای این مجموعه تولیدی می‌باشد بسیار مفتخر است که توانسته بعنوان عضوی موثر و تعیین کننده بخشی از نیازهای تخصصی شرکتهای مادر فولاد، سیمان، آهک، نفت و گاز و پتروشیمی و … را در زمینه محصولات نسوز فراهم آورده و از این رهگذر نقش سازنده‌ای در توسعه و آبادانی میهن و آسایش و رفاه جامعه ایفا نماید.

با استعانت و توکل به خدای عزیز، همچنان با روحیه و انگیزهای بالا و تعهدی عمیق به سرزمین و هموطنانمان مصمم هستیم در بالاترین مرزهای تکنولوژی، بهترین محصولات نسوز را به صنایع بالا دستی عرضه کنیم و نیازهای صنایع را از وابستگی به واردات بکاهیم.

بیانیه رسالت

شرکت آذرشهاب تبریز در سال ۱۳۷۴ درمحدوده شهر تبریز راه اندازی و در طی سه دهه تلاش پیگیر و هوشمندانه هم اینک در زمره‌ی شرکتهای تعیین کننده در صنعت نسوز محسوب می‌شود.
شرکت آذرشهاب با درک عمیق از نیاز صنایع داخلی، توسعه فناوری و تولید محصولات خاص و تکنولوژی محور، تامین نیازهای فناورانه صنایع مادر کشور و کاهش نیاز به واردات محصولات نسوز را ماموریت اصلی خویش قلمداد می‌کند.
بدون تردید تحقق این ماموریت ارزشمند نیازمند خلق قابلیتها و شایستگیهای درونی است که توان حرکت در مرزهای دانش و تکنولوژی و استانداردهای کیفیت جهانی را در این واحد تولیدی ایجاد نماید. در این مسیر مهمترین قابلیتهای استراتژیک مورد نظراین شرکت عبارتند از :

– انعطاف پذیری، توان سازگاری وانطباق با تحولات و روندهای بازار و صنعت
– توسعه یادگیری سازمانی با تمرکز به توانمندسازی سرمایه های انسانی در مرزهای جهانی
– توسعه فعالیتهای نوآورانه تحقیق و توسعه در مسیر دستیابی به سرآمدی در ارزش افزوده

ما عمیقا باور داریم که این قابلیتها تنها در سایه رهبری استراتژیک و توسعه کلیه زیرسیستمهای دخیل در زنجیره ارزش تولید با مدیریتی مبتنی بررویکرد سیستمیک حاصل خواهد آمد.
پیش ران اصلی تمام فعالیتها و استراتژیهای شرکت آذرشهاب سرمایه‌های انسانی دانشی، با انگیزه، خلاق و مسئولیت پذیری است که همواره قابلیتهای خود را در مسیر توسعه سیستم ارتقا می دهند و با نوآوری و مشارکت حداکثری فرصتهای جدیدی را برای کسب و کار شرکت خلق می کنند.

چشم انداز

شرکت آذرشهاب تبریز در افقی میان مدت با توسعه شایستگی های تحقیق و توسعه (R&D) و نوآوری ، در جایگاه رهبر فنآوری صنعت نسوز کشور ، پیش ران توسعه تکنولوژی در صنعت نسوز خواهد بود.

در چنین افقی آذر شهاب تبریز شرکتی است صادرات محور و رقابت پذیر که محصولات با ارزش افزوده ی فناورانه را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند.

بیانیه ارزشها

– حرفه ای رفتار می کنیم.
– از ارزشهای اخلاقی حفاظت می کنیم وعمگرا هستیم.
– در کیفیت به جزئیات توجه می کنیم.
– سیستمی فکر و عمل می کنیم.
– مهمترین ارزش مشترک ما آذرشهاب و موفقیت آنست.
– با هم دلی و درک متقابل همکاری و کارگروهی می کنیم.

ماموریتهای رهبری استراتژیک

– خلق چشم انداز و آرمان مشترک برای شرکت و نیروی انسانی 

– فرصت یابی استراتژیک در صنعت و بازار و تحریک سازمان در این مسیر

– خلق تفکر سیستمی و همگرایی گروهی

–  تفویض اختیار و سهیم کردن دیگران در قدرت و توسعه دامنه مسئولیتها

– مشارکت پذیری حداکثری

–  زمینه سازی برای توانمندسازی، افزایش اراده و انگیزه ، و توسعه دانایی افراد

– تمرکزبرتوسعه افراد بجای تمرکز برکار

– راهبری و هدایت جریان عملیات و فرایندهای زیرسیستمها در مسیر چشم انداز و استراتژیهای شرکت

–  ایجاد انگیزه و نشاط کار و فعالیت و دور کردن ترس و نگرانی و ایجاد اعتماد بین افراد