منو

041-51322

about-us

پیام مدیر عامل

توسعه و آبادانی سرزمین عزیزمان و رفاه و آرامش فرزندان ایران زمین آرمان و آرزوی همیشگی ماست. بدون تردید فعالیتهای تولیدی بعنوان محور و زیربنای تمام فعالیتهای اقتصادی نقشی بی بدیل در توسعه همه جانبه حیات فردی و اجتماعی آحاد جامعه دارد.

شرکت فرآورده‌های نسوز آذرشهاب که حاصل چند دهه تلاش هوشمندانه تیم حرفه‌ای این مجموعه تولیدی می‌باشد بسیار مفتخر است که توانسته بعنوان عضوی موثر و تعیین کننده بخشی از نیازهای تخصصی شرکتهای مادر فولاد، سیمان، آهک، نفت و گاز و پتروشیمی و … را در زمینه محصولات نسوز فراهم آورده و از این رهگذر نقش سازنده‌ای در توسعه و آبادانی میهن و آسایش و رفاه جامعه ایفا نماید.

با استعانت و توکل به خدای عزیز، همچنان با روحیه و انگیزهای بالا و تعهدی عمیق به سرزمین و هموطنانمان مصمم هستیم در بالاترین مرزهای تکنولوژی، بهترین محصولات نسوز را به صنایع بالا دستی عرضه کنیم و نیازهای صنایع را از وابستگی به واردات بکاهیم.

بیانیه رسالت شرکت آذرشهاب

شرکت آذرشهاب تبریز در سال ۱۳۷۴ درمحدوده شهر تبریز راه اندازی و در طی سه دهه تلاش پیگیر و هوشمندانه هم اینک در زمره‌ی شرکتهای تعیین کننده در صنعت نسوز محسوب می‌شود.
شرکت آذرشهاب با درک عمیق از نیاز صنایع داخلی، توسعه فناوری و تولید محصولات خاص و تکنولوژی محور، تامین نیازهای فناورانه صنایع مادر کشور و کاهش نیاز به واردات محصولات نسوز را ماموریت اصلی خویش قلمداد می‌کند.
بدون تردید تحقق این ماموریت ارزشمند نیازمند خلق قابلیتها و شایستگیهای درونی است که توان حرکت در مرزهای دانش و تکنولوژی و استانداردهای کیفیت جهانی را در این واحد تولیدی ایجاد نماید. در این مسیر مهمترین قابلیتهای استراتژیک مورد نظراین شرکت عبارتند از :

– انعطاف پذیری، توان سازگاری وانطباق با تحولات و روندهای بازار و صنعت
– توسعه یادگیری سازمانی با تمرکز به توانمندسازی سرمایه های انسانی در مرزهای جهانی
– توسعه فعالیتهای نوآورانه تحقیق و توسعه در مسیر دستیابی به سرآمدی در ارزش افزوده

ما عمیقا باور داریم که این قابلیتها تنها در سایه رهبری استراتژیک و توسعه کلیه زیرسیستمهای دخیل در زنجیره ارزش تولید با مدیریتی مبتنی بررویکرد سیستمیک حاصل خواهد آمد.
پیش ران اصلی تمام فعالیتها و استراتژیهای شرکت آذرشهاب سرمایه‌های انسانی دانشی، با انگیزه، خلاق و مسئولیت پذیری است که همواره قابلیتهای خود را در مسیر توسعه سیستم ارتقا می دهند و با نوآوری و مشارکت حداکثری فرصتهای جدیدی را برای کسب و کار شرکت خلق می کنند.

چشم انداز شرکت آذرشهاب

شرکت آذرشهاب تبریز در افقی میان مدت با توسعه شایستگی های تحقیق و توسعه (R&D) و نوآوری ، در جایگاه رهبر فنآوری صنعت نسوز کشور ، پیش ران توسعه تکنولوژی در صنعت نسوز خواهد بود.

در چنین افقی آذر شهاب تبریز شرکتی است صادرات محور و رقابت پذیر که محصولات با ارزش افزوده ی فناورانه را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند.

بیانیه ارزشهای شرکت آذرشهاب

– حرفه ای رفتار می کنیم.
– از ارزشهای اخلاقی حفاظت می کنیم وعمگرا هستیم.
– در کیفیت به جزئیات توجه می کنیم.
– سیستمی فکر و عمل می کنیم.
– مهمترین ارزش مشترک ما آذرشهاب و موفقیت آنست.
– با هم دلی و درک متقابل همکاری و کارگروهی می کنیم.

ماموریتهای رهبری استراتژیک شرکت آذرشهاب

– خلق چشم انداز و آرمان مشترک برای شرکت و نیروی انسانی 

– فرصت یابی استراتژیک در صنعت و بازار و تحریک سازمان در این مسیر

– خلق تفکر سیستمی و همگرایی گروهی

–  تفویض اختیار و سهیم کردن دیگران در قدرت و توسعه دامنه مسئولیتها

– مشارکت پذیری حداکثری

– خلق چشم انداز و آرمان مشترک برای شرکت و نیروی انسانی 

– فرصت یابی استراتژیک در صنعت و بازار و تحریک سازمان در این مسیر

– خلق تفکر سیستمی و همگرایی گروهی

–  تفویض اختیار و سهیم کردن دیگران در قدرت و توسعه دامنه مسئولیتها

– مشارکت پذیری حداکثری

–  زمینه سازی برای توانمندسازی، افزایش اراده و انگیزه ، و توسعه دانایی افراد – تمرکزبرتوسعه افراد بجای تمرکز برکار

– راهبری و هدایت جریان عملیات و فرایندهای زیرسیستمها در مسیر چشم انداز و استراتژیهای شرکت

–  ایجاد انگیزه و نشاط کار و فعالیت و دور کردن ترس و نگرانی و ایجاد اعتماد بین افراد